Sahip olduğumuz mal varlığını koruma altına almak, teminat altına almak ve mala gelebilecek zararlara karşı değer doğrultusunda ödeme alabilmek amacıyla sigorta yaptırmak çok önemlidir. Terimsel olarak sigorta, oluşabilecek risklerin gerçekleşme ihtimaline karşılık meydana gelen zararı karşılayan mali araca denir.

 Sigortanın çok çeşitleri vardır. Örneğin sağlığımız için sağlık sigortası aracımız için araç sigortası ya da telefonlarımız için cihaz sigortası verilebilecek birkaç örnekten sadece bazılarıdır.

 Sahip olunan araçlara karşı yapılan sigortalar kendi aralarında çeşitlilik oluşturur. Örneğin zorunlu sigortalar ya da mecburi olmadan yapılan sigortalar bazı teminatları karşılar. Yazıda sizler için araca yapılan ve zorunlu olan trafik sigorta teklif bilgilerine nasıl ulaşılabileceği ile ilgili detaylı anlatıma yer verilmiştir.

 En Uygun Trafik Sigortası Teklifleri

 Trafik sigortası teriminin sigorta sektöründeki uzun ve anlaşılır ismi kara yolları motorlu araçlar zorunlu mali sorumluluk sigortası olarak geçmektedir.

 Kamyon, otomobil, motosiklet gibi bütün kara yolu taşıtları için trafik sigortası yaptırılması zorunludur. Bu sigorta yaptırılmadan araç trafiğe çıktığında belirli ceza uygulamaları söz konusudur.

 Durum böyle olunca, önemli olan trafik sigortasını araçlarına yaptırmak için bireyler en uygun trafik sigortası tekliflerini araştırma yöntemine gider.

 Öncelikle şu bilinmelidir ki artık sigorta acentelerinin giderek yüz yüze bu işlemi gerçekleştirmenize hiç gerek yoktur. Gelişen teknoloji sayesinde her sigortanızı online sistemden güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

 Bu aşamada yanınızda olan, mal ve can güvenliğinizi teminat altına alabilen garantilikasko.com sitesi her zaman sektörün içindedir. Sigorta sitesi 30 adet sigorta şirketiyle çalışmaktadır.

 Bu sayının fazlalığı sizin en uygun fiyatı bulmanızda olanak sağlar. Aynı zamanda en uygun fiyatı bulurken de en geniş teminatlı eksiksiz sigorta yaptırmanızı sağlamaktadır.

 Çoğu insan trafik sigortası poliçelerinin tam olarak neyi kapsadığını neyi kapsamadığını bilmeyebilir. Sırf zorunlu olduğu için ceza yememek adına yaptırıyor olabilir. Oysaki durum biraz bundan farklıdır.

 garantilikasko.com sigorta sitesinin hangi şirketinin poliçesini tercih ederseniz edin aracın kaza yapması halinde eksik olmadan bazı teminatlardan faydalanabilirsiniz. Ürün ve teminat özellikleri arasında kaza başına verilen tedavi teminatı, vefat teminatı bedeli, kişi başı tedavi ve vefat teminatı bedeli, araç ve kaza başına verilen maddi hasar teminat bedeli gibi pek çok içerik yer alır.

 Tüm bu teminatlar her zorunlu trafik sigortası poliçesinde var olmak mecburiyetinde olup kısıtlama yoluna gidilmez.

 garantilikasko.com sigorta sitesi kolay ve basit yöntemler ile poliçenizi geniş çaplı düzenler ve size mail yoluyla gönderir. Aynı zamanda fazla sayıda sigorta şirketinde teklif alınması da sizi geniş teminatla beraber en uygun rakama yönlendirir. Böylece her zaman karlı olan siz olursunuz.

 Araç Sigortası Tekliflerinde Garantili Kasko Sitesinin Farkı Nedir?

 garantilikasko.com sitesi araç sahiplerine araç sigortası poliçelerinde bazı farklarla beraber gelmektedir.

 İşte alanında uzman bu sigorta sitesinin diğer sigorta sitelerinden farkları göz ardı edilemeyecek kadar niteliklidir. Öncelikle çok fazla sayıda şirketten sizin adınıza teklif alabiliyor olması en önemli özelliktir. Çünkü bu sayede aracınız için en uygun fiyata ulaşabilirsiniz.

 Bahsedilen üç beş adet şirketten teklif almak değildir. Site her müşterisi için ayrıntılı çalışma gerçekleştirmektedir. En uygun fiyata geniş teminatlarla ulaşabilmek için site bazı sorunların çözümüne de odaklanmıştır.

 Teknoloji bu konuda garantilikasko.com sigorta sitesine oldukça yardımcı olmaktadır. Aynı anda 30 adet sigorta şirketinden araç ruhsatına ait bazı bilgiler girilerek otomatik teklif alımı söz konusudur. Düzenlenen örnek poliçeler tek tek kontrol edilerek teminatlarda eksik yaşanmasını engellemektedir.

 Trafik Sigortası Tekliflerinde Yer Alan Teminatlar Hakkında

 Trafik sigortası, aracın kullanıldığı sırada üçüncü kişilerin yaralanma, ölüm gibi durumlarda yapılan poliçede yer alan limit, bedel, tarih itibariyle geçerliliğini koruyan ve zararlı güvence altına alan sigorta türüdür.

 garantilikasko.com sigorta sitesinin yaptığı trafik sigorta teklif örneklerinde maddi zarar teminatı zarar görmüş olan aracın değer kaybını ifade eder.

 Aynı şekilde yer alan bir diğer teminatta sağlık giderleri teminatıdır. Bu teminatta da kişi trafik kazası esnasında kaybettiği sağlığını geriye kazabilmek için tüm tedavi masraflarının karşılanmasıyla ilgilidir.

 Meydana gelebilecek olan kazada 3. kişilerde zarar görebilir. Sakatlık teminatı bu durumla ilgilidir. 3. kişilerde oluşabilecek kalıcı sakatlıklardan dolayı meydana gelen maddi kayıpların karşılanmasıyla ilgilidir.

 Son olarak sitenin trafik sigortası tekliflerinde yer alan vefat teminatı ise, kişinin kaza sonucunda vefat etmesi durumunda geride kalan kişilerin yoksun durumda kalmaması için poliçeye eklenen tazminat teminatıdır.

 Garantili Kasko Sitesi En Uygun Trafik Sigortası Fiyatına Ulaşmak İçin Ne Yapmaktadır?

 garantilikasko.com sigorta sitesi en uygun trafik sigortası tekliflerine bazı indirimler de uygulayarak ulaşmaktadır.

 Bu uygulanan indirimler trafik sigortalarının poliçesinin içinde yer alan teminatları sınırlandırmadan gerçekleştirmektedir.

 Yani poliçenin içeriği bozulmadan indirimli olarak fiyatlar ortaya çıkmaktadır. Sitenin bu indirimlerinden biri de P indirimi avantajıdır. Sigorta sitesi vergi indirimi olan sigorta şirketlerinden teklifleri almaktadır. Bu sayede içerik bozulmadan indirimli ve uygun teklifleri size sunabilmektedir.

 Siz de aracınız için P indirim avantajı ile sigortanızı alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken garantilikasko.com sitesiyle iletişime geçmektir. Ruhsat bilgilerini verdiğiniz taktirde en uygun fiyat tekliflerine sahip olabilirsiniz.