Bir aracın bir ürünün ya da bir malın kaza geçirmesi riskine karşılık oluşan zararları güvence altına almak için kasko yapılır. Kasko sadece taşıt araçlarıyla sınırlı değildir. Sonuçta pahalı bir ürün aldığımızda bu ürün kırılabilir, zarar görebilir, çalınabilir böyle bir durumda ise kayıp edilen o ürünün telafi edilmesi gerekir.

 Kaskonun tercih edildiği bir diğer alan ise dijital aletlerdir. Buna örnek olarak cep telefonu kasko verilebilir. Aldığımız cep telefonları akıllı özellikleriyle çok yüksek tutarlarda alınabilir. Hatta bazen bir bilgisayar niteliğinde yüksek ücretler verilebilir. Böyle bir durumda da mal sahipleri cep telefonlarını herhangi bir arıza ve zarara karşılık güvence altına almak ister.

 Ürün sahipleri de en iyi cep telefonu kasko firması araştırmalarına gider. Oysaki böyle bir araştırma yapmaya hiç gerek yoktur. Sigorta yapma konusunda uzman olan firma garantilikasko.com sitesi bu alanda da her zaman size destek vermektedir.

 Site 30 adetten fazla sigorta şirketiyle çalışmaktadır. Bu sayede sizler için en uygun kasko fiyatlarını derlemektedir. Çıkan kasko fiyatları üzerinden P indirimi avantajını da sağlayarak vergiden indirimli şirketler aracılığıyla kaskolar yapılmaktadır. Hem ekonomik ve indirimli fiyatlarla hem de kaliteli sigorta şirketleriyle site sayesinde çalışmış olursunuz.

 Cep telefonları arasında piyasada en çok satılan içerik olarak en zengin olan ve bu yüzden de tercih edilen fakat fiyatları da oldukça yüksek olan apple markasıdır. Marka popülerliğini dijital sektörde korumaktadır. Bu da mutlaka ürünlerimize apple kasko yaptırmayı gerekli kılmaktadır.

 Cep Telefonu Kasko Teminatları

 garantilikasko.com firması tarafından yapılabilen cep telefonu kasko ilgili telefon üzerinde belirli teminatları vermekte ve karşılamaktadır. İşte bu teminatlar şöyle sıralanmaktadır:

-Herhangi bir kaza sonucunda hasarlanma,

-Telefonun düşmesi, çarpması ya da kırılması sonucunda tamir edilmesi,

-Kısa devre ve yüksek voltaj sorunlarının giderilmesi,

-Eğer telefon kapalı alanda çalındıysa hırsızlık teminatının verilmesi,

-Telefona olabilecek bir sıvı teması sonucunda oluşan zararın ödenmesi,

-Deprem dışındaki doğal afetler sonucunda oluşabilecek zararlar,

-Duman, is, yıldırım gibi doğal etkenlerin ürüne zarar vermesi sonucunda teminat altına alınması.

En İyi Cep Telefonu Kasko Firması Hangisidir?

 Sigorta yapmak bir uzmanlık gerektirir. Çünkü sigortalar poliçe eşliğinde içerisine eklenen teminatlar sayesinde kişinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Düşünün ki bir mal ya da araca yapılan sigortanın eksik olarak yapıldığı böyle bir durumda zor durumda kalan kişi mal sahibi olacaktır.

 Bu yüzden eksiksiz, kusursuz, hatasız ve olması gereken teminatlar eşliğinde sigorta yaptırmak istiyorsanız mal ve can güvenliğinizi profesyonel ellere bırakmanız gerekir. Bu firma da hiç kuşkusuz garantilikasko.com sitesidir.

 Site geniş çaplı sigorta ağına sahiptir. Aynı anda çok sayıda şirketten olması gerektiği şekliyle fiyat alabilmektedir. Alınan fiyatlar üzerinde içeriği bozmadan indirim sağlayabilmektedir. Bu da ürün sahiplerini memnun etmektedir.

 Aynı zamanda siteyi diğer sigorta sitelerinden farklı kılan da tüm bu özelliklerdir. Amaca ve soruna uygun çözümler üretebilmektedir. Yapılan her kasko çeşidinin yapıldığı mala göre farklılıkları bulunabilir. Site bu farklılıkları en iyi şekilde bilerek işlemleri gerçekleştirmektedir.

 Bu yüzden de en iyi cep telefonu kasko firması olarak da ilk sırada gelmeyi başarmıştır. Portföyünün genişliği bunu ispatlamaktadır.

 Apple Kasko Neyi İfade Etmektedir?

 Apple firması elektronik, bilgisayar ve akıllı telefon alanında uzmanlaşmış firmalardan biridir. Çok sayıda ve modelde ürünleri piyasada yerini almaktadır.

 Bireylerde içeriğinden dolayı Apple markasını elektronik aletlerinde tercih etmektedir. Özellikle de telefon alımlarında sıkça karşılaşıldığı bilinmektedir.

 Böyle bir markanın ürünlerine kasko yapmak markanın ürünlerinin içeriğini de bilmeyi gerektirmektedir. Dolayısıyla her sigorta şirketi bu tarz bir kaskoyu yapmayabilir. Bu yüzden de geniş platformu olan bir siteyle çalışmanız gerekir.

 garantilikasko.com sitesi çok fazla sayıda sigorta şirketiyle çalışmalarını sürdürdüğü için apple kasko fırsatından da sizleri mağdur etmemektedir.