Yıldırım düşmesi, infilak ve yangın gibi doğal afetler sonucu meydana gelen konut ve iş yerlerinde oluşan hasarları teminat altına alan sigorta çeşidinin ismi yangın sigortası olarak sektörde konut, iş yeri sahipleri tarafından tercih edilmektedir.

 Örneğin tanımdan da anlaşılacağı gibi bir iş yeriniz varsa bu iş yeri içindeki mal varlığını ve diğer araçları binada dahil olmak üzere teminat altına almak istiyorsanız yangın alanının çeşidi olan iş yeri sigortanızı yaptırabilirsiniz.

 Bununla birlikte evinizi yani konutunuzu içindeki eşyalarla birlikte daire de dahil olmak üzere gelebilecek zararlara karşı koruma altına almak isterseniz de konut sigortası fiyat tekliflerini almanız gereklidir.

 Eğer evinizde kiracıysanız doğal olarak bina yani daire mal sahibini ilgilendirir ve sizi ilgilendiren sahibi olduğunuz eşyalardır. Bu durumda ise dilerseniz teminat kapsamına sadece eşyaların alındığı eşya sigortası çeşidini değerlendirebilirsiniz.

 Yangın Sigortası Kapsamı Hakkında

 Ev ve iş yerlerine yapılan yangın sigortası belirli teminatları poliçe kapsamına alır. Sizler de bu alanda en ekonomik fiyatları teminatlardan kısılmadan garantilikasko.com sitesinden alabilirsiniz.

 Site 30 ayrı sigorta şirketiyle çalışmaktadır. Bu sayede sizlere en uygun fiyatları sunmaktadır. Aynı zamanda P indirimi avantajını da poliçelerinde kullanmaktadır. Bu avantaj vergiden indirimli sigorta şirketlerinden teklif alınmasını sağlamaktadır. Bu sayede de site müşterilerine hem geniş teminatlı hem de indirimli olarak en uygun ürün tekliflerini vermektedir.

 İşte garantilikasko.com sitesinin yangın ürünlerinde yer alan teminatlar şöyle sıralanmaktadır:

-Bir poliçe eşliğinde düzenlenen bu sigorta türünde sahip olduğunuz mal varlığınızı teminat altına alabilirsiniz.

-Kargaşa, halk hareketi, terör teminatları yer alır.

-Grev, lokavt, deprem, yanardağ püskürmesi diğer yer alan teminatlardır.

-Sel ve su baskını, kar ağırlığı, yer kayması, fırtına, dahili su, duman, kira kaybı, yangın, infilak mali mesuliyet gibi çok fazla teminata yer verilmektedir.

Konut Sigortası Fiyatları Hakkında

 Belirli teminatlar ile düzenlenen konut sigortası fiyat içerikleri konutunuz için hazırlanmaktadır.

 Hazırlanan bu poliçeler yukarıda yer alan teminatları kapsar. Poliçede konutun açık adresi, poliçe sahibi ismi, senelik olarak yapılan tarih aralığı ve teminat bilgilerine yer verilir.

 Teminat bilgilerinde bina bedeli yer alır. Bu bina bedeli adresle ilişkili olan konutun rayiç bedelini kapsayarak otomatik olarak belirlenir.

 Bunun yanında örneğin meydana gelen depremde konutunuz zarar gördüğünde ortaya çıkan hasarı gidermek için sigorta şirketi ilgili adrese çalışanlarını gönderir. Sonucunda hasarınız siz ek ücret ödemeden poliçe tarafından karşılanır.

 Evinizi su bastığında tadilat bedelleri poliçe kapsamında yer alan teminatlar doğrultusunda karşılanır. Komşudan gelen zararlar ve sizin komşunuza verdiğiniz zararlar da poliçe kapsamında teminat altına alınır.

 Bu alanda birbirinden farklı fiyat tekliflerine yer vererek, ürünlerinin özelliklerini öne çıkararak, indirimli olarak en uygun fiyatları size sunan garantilikasko.com sitesi diğer sitelerden farklılığını bu özellikleriyle göstermektedir.

 Eşya Sigortası Kapsamı Hakkında

 Sizin belirttiğiniz adres içinde hırsızlık, deprem, sel ve su baskını, yangın, dolu gibi daha pek çok doğal afete karşılık adreste bulunan eşyaları teminat altına alan sigortaya eşya sigortası denmektedir.

 Tanımdan da anlaşılacağı gibi bu sigortada belirttiğiniz eşya bedeli çok önemlidir. Elektronik cihazlarınız, koltuk takımlarınız ve diğer tüm eşyalarınızın bedelleri poliçeye tek tek girilir.

 Bu sayede eşyalarınıza gelebilecek zararlar önlenir ve güvence altına alınır. Sigortadan faydalanabilmek için tek yapmanız gereken alanında uzman ve sizler için çeşitli sigorta şirketlerinden fiyat araştırması yapan garantilikasko.com sitesine başvurmaktır.