Anlaşmalı olunan özel hastanelerde tedavi olabilmek için birçok birey her sene aksatmadan tamamlayıcı sağlık sigortalarına önem vermektedir.

 Birçok özelliği teminat altına alan bu sigortalar sektörde özel sağlık sigortası olarak geçmektedir. Oldukça popüler sigortalardır. Her birey hem kendisi hem de ailesi için tek poliçe halinde bu sigortaları yaptırabilmektedir. Böylece ailenin her bireyi teminat altına alınabilmektedir.

 garantilikasko.com sitesi sizlere özel olarak hazırlanan sağlık alanını kapsayan tekliflerini tercih edilen 30 farklı şirketten alarak indirimlerini de kullanarak ekonomik fiyatlardan vermektedir. İndirim kapsamında yer alan P indirim avantajını da tekliflerinde kullanmaktadır. Bu sayede sizlere vergiden indirimli sigorta şirketlerinden aldığı teklifler ile kolaylık sağlamaktadır.

 Bu alandan farklı olarak yurt içi ya da yurt dışındaki seyahatler esnasında oluşabilecek sağlık risklerine karşı sizi koruyan sigorta olan seyahat sağlık sigorta poliçelerini de düzenlemektedir.

 Tamamlayıcı Sağlık Yani Özel Sağlık Sigortası Hakkında

 SGK ile anlaşmalı özel hastanelerde tedavi ve muayene farkı ücreti ödemeden düşük primlerle yapılan sağlığı kapsayan TSS sigortasına tamamlayıcı sağlık sigortası denir.

 garantilikasko.com sitesi aşağıdaki avantajları sağlayan bu poliçeleri sizler için düzenlemektedir. İşte bu poliçelerin sizlere sağladığı avantajlar şöyle sıralanmaktadır:

Sosyal güvenlik kurumunuz varsa bu kurum ile anlaşmalı olan özel hastanelerde muayene olabilir tedavilerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tedavi masraflarınızın bir kısmı zaten SGK’nız olduğu için bu kurum tarafından ödenmektedir.

Sağlık sigortanız varsa da SGK kurumunun dışında kalan özel hastanelerdeki tedavi ücretlerinizi sigorta poliçeniz karşılamaktadır.

Bu sayede kurumun dışında kalan özel hastane tedavi ücretleriniz cebinizden çıkmaz. Fark ücretleri garantilikasko.com sigorta sitesine yaptırmış olduğunuz sağlık sigorta poliçeniz tarafından ödenmektedir.

Özel Sağlık Sigortası Hangi Teminatları Kapsamaktadır?

 Bu poliçeler tedavilerle ilgili belirli teminatları kapsamaktadır. Özel hastanelerde tedavi olurken aşağıdaki teminatlar garantilikasko.com sigorta sitesi tarafından poliçelere eklenir:

Belirli sayı adedi doğrultusunda ayakta tedavi teminatı eklenir.

Sınırsız ya da sınırlı olarak yatarak tedavi teminatı eklenir.

garantilikasko.com sitesi 30 farklı sigorta şirketiyle çalıştığı için özel sağlık poliçeleri kapsamında yer alan ve anlaşmalı olunan hastane ağı sayısı oldukça fazla tutulur.

Bu sayede pek çok hastane ile anlaşma sağlanmış poliçeler sayesinde istediğiniz özel hastanede tedavi görebilirsiniz.

Poliçeler size indirimli halleriyle sunulur. Tek poliçede ailenizin her ferdi teminat kapsamına alınabilir. Yenileme garantisi de sunarak garantilikasko.com sitesi diğer sitelerden farklı olduğunu sizlere gösterir.

Seyahat Sağlık Sigortası Hakkında

 İsminden de anlaşılacağı gibi bireyler yurt içinde ya da yurt dışında seyahat ettiklerinde oluşabilecek sağlık risklerine karşılık garantilikasko.com sitesi tarafından seyahat sağlık poliçeleri yapılır.

 Bu poliçelere belirli teminatlar eklenir. Sitenin eklediği ve poliçelerde yer alan teminatlar şöyle sıralanmaktadır:

-Yurt dışında olduğunuz süre boyunca ayakta ya da yatarak tedavi ücretlerinizi karşılar.

-Kaza geçirme durumu sonucunda poliçe kapsamındaki sigortalının nakil hizmeti karşılanır.

-Gecikmeli bagaj, bagajın kaybolması, çalınması, zarar görmesi teminatları yer alır.

-Terör, ceza davası, ferdi kaza teminatlarına yer verilir.

-Yurt dışına yapılacak seyahatlerde tercih edilir.

-Her seyahat için özel olarak isimlendirilir ve her seyahat için ayrı ayrı düzenlenebilir.

Bu avantajlardan yapacağınız seyahatlerde faydalanabilmek için tek yapmanız gereken garantilikasko.com sigorta sitesiyle iletişime geçmenizdir. Site diğer sitelerden farklı olarak sizlere ürün özelliklerini tanıtmakta ihtiyacınız olan ve gerekli olan seyahat alanındaki sağlık poliçelerini yapmaktadır.