Normal kasko sigortasından farklı olarak yapılan daha önceden pert olmuş yani ağır hasar görmüş ve onarımı gerçekleşmiş araçlara uygulanan kasko türü pert araca kasko ifadesi olarak tanımlanmaktadır.

 Düzenlenmesi zor olan bu poliçeye her sigorta şirketi teminat vermemektedir. Önemli olan eğer böyle bir aracınız varsa pert kasko fiyat tekliflerini alabilmenizdir. Bunun için tek yapmanız gereken ise 30 farklı sigorta şirketiyle çalışan ve bu ihtiyacı sizler için gideren garantilikasko.com sitesiyle çalışmanızdır.

 Site ağır hasarlı araca kasko poliçelerinde bile indirim alarak sizleri üzmemektedir. Ürün özelliklerini seçerken teminatları bozmadan P indirim avantajını uygulamaktadır. Site vergiden indirimli sigorta şirketleriyle çalışmaktadır. Bu sayede bu alanda da sizlere en uygun fiyatları verebilmektedir.

 Pert Araca Kasko Teklifleri Hangi Teminatları Kapsamaktadır?

 Pert işlemi görmüş ve onarılmış araca yapılan pert araca kasko teklifleri de normal kaskoda yer alan ana teminat grubunu kapsamaktadır.

 garantilikasko.com sitesinde yaptırdığınız bu kaskolar herhangi bir risk karşısında oluşan zarara karşılık aracınızı teminat altına almaktadır.

 Normal kaskoda yer alan çalınma, hasar, yangın gibi ana teminatlar bu kasko tekliflerine de eklenir. Bir de garantilikasko.com sitesi 30 farklı şirketten aldığı farklı fiyatları sizler için karşılaştırır. Olması gereken ana teminatların yanında gerekli olan ek teminatları da ekleyerek kısma ve eksilme yapmadan uygun fiyatlarla diğer sigorta sitelerinden farkını ortaya koyar.

 En Uygun Pert Kasko Fiyatını Nereden Alabilirsiniz?

 İnsanlar ağır hasarlı araçları bulunduğunda değil kasko yaptırmak araçlarını satışa çıkartmakta bile zorlanırlar. Gönül rahatlığıyla yaptırdıkları araçlarını ağır hasarlı araca kasko fırsat ürünüyle kullanabilirler.

 Bunun için tek yapmanız gereken sizler için ayrıntılı çalışmalar yapan garantilikasko.com sitesiyle çalışmanızdır. Aldığınız teklifler doğrultusunda bu sigorta sitesinin alanında uzman ve diğer sitelerden farklı olduğunu içerik zenginlikleri ve uygun fiyatları sayesinde görebileceksiniz.

 Hasarlı araçlara teminat verebilen sigorta şirketleriyle çalışıyor olması insanları bu dertten kurtarmakta bu soruna yönelik çözüm üretmelerini sağlamaktadır.

 Pert Kasko Fiyatları Hakkında

 Bireyler ağır hasar yapmış olan bu araçlarına kasko fiyatları aldığında şaşırabilir ve yüksek bulabilir. Çünkü aracın değeri yapılan hasardan dolayı araç onarılmış olsa bile yükselmektedir.

 İçerisine eklenen teminatlar kısıtlanmakta ve fiyatın düşük çıkması sağlanabilmektedir. Bu yüzden de kasko fiyatları hakkında güvenilir bir şirketle çalışmanız gerekir.

 garantilikasko.com sitesi teminatlarda kısıtlama yapmadan artan araç fiyatlarına rağmen çalışarak sizler için indirim yaptırmakta ve pert kasko fiyat tekliflerini ürün farkıyla sunmaktadır.