Kasko sigortasının elbette ki trafik sigortasından belirli bir farkı bulunmaktadır. Öncelikle kasko sigortası aracın kaza geçirmesi, çalınması ya da yanması sonucunda riskten dolayı bu meydana gelen zararı güvence altına alır.

 Trafik sigortası zorunlu olarak yapılırken kasko sigortası genişletilmiş haliyle isteğe bağlı olarak yapılır. Bir de kasko sigortası sayesinde araç sahibi yani poliçe sahibi kendi aracının da hasarını karşılayarak teminat altına almış olur.

 garantilikasko.com sitesi bu alanda da sizlere en uygun kasko tekliflerini sunmaktadır. Site 30 farklı şirketten geniş teminatlı olarak aldığı fiyat teklifleriyle sizleri memnun etmektedir.

 Ayrıca sitede yer alan kasko teklifi al alanına tıklamanız doğrultusunda teklif içinde yer alan bütün teminatların içeriklerini de inceleyebilirsiniz.

 Birbirinden farklı içerik ve değişkenden oluşabilen kasko fiyatları ürünün özelliklerine göre geniş çaplı olarak en uygun fiyattan indirim alınarak düzenlenmektedir.

 Bu indirimlerden biri de garantilikasko.com sitesinde dikkat çeken P indirim avantajıdır. Vergiden indirimli olan 30 farklı şirketten alınan kasko içerikleri aracınızı teminat altına almaktadır. Bu sayede hem uygun, ekonomik hem de teminat bakımından zengin poliçelere ulaşabilirsiniz.

 Kasko Fiyatları Hakkında

 Kişinin aracına göre özel olarak düzenlenen kasko poliçelerinde fiyatlar belirli etkilere göre değişkenlik göstermektedir. Fiyata etki eden bu özelliklerden en önemlisi poliçenin içine eklenen kasko teminatlarıdır.

 Bu teminatlarda hata ve eksik yapılmaması kaza anında sizi teknik servis hizmetinden mağdur bırakmamak için oldukça önem arz etmektedir.

 garantilikasko.com teminat içeriklerine dikkat ederek indirim almakta ve uygun fiyatlar doğrultusunda kasko fiyatları oluşturmaktadır.

 Kasko değeri denilen bedel, aracın marka, üretim yılı ve modeli göre belirlenir. Ortalama olarak belirlenen bu değer poliçede aracın piyasa değerini ifade eder.

 İşte kasko sigortasının bedelini belirlemede bir diğer en doğru etki ise aracınızın kasko değeridir.

 garantilikasko.com sigorta sitesi kasko değer bedellerine dikkat çekerek aşağıdaki teminatlar doğrultusunda ürünlerini oluşturmaktadır.

Aracın çarpması ya da ilgili araca çarpılması durumunda oluşan hasar bedeli teminatı

Yangın teminatı ise aracın kullanılamayacak duruma geldiğinde zarar gördüğü unsurları kapsar.

Çalınma teminatı da aracın komple çalınması ya da araçta yer alan aksesuarların çalınması durumlarını kapsar.

Bu üç teminat standart bir kasko teklifinde yer alan teminatlardır. Bir de garantilikasko.com sitesinin dikkat ettiği ve eklediği genişletilmiş kasko diye geçen, tercih edilen kasko olan, dahil edilen teminatlar ise şöyledir:

-Enflasyon, deprem ve terör teminatı

-Sel ve su baskını teminatı

-Ferdi kaza, ferdi kaza deprem teminatı

-İhtiyari mali mesuliyet ve hukuksal yardım teminatı

-Eskime payı düşmeme teminatı ve kullanım kaybı teminatı

-Yardım hizmet ve hasar ikame teminatı

-Alevsiz yangın ve kilit sistemi teminatı

-İsteğe bağlı yurt dışı teminatı

 En Uygun Kasko Teklifi Nasıl Alınır?

 Bireyler için hem zengin içerikte hem de uygun fiyatlardan kasko poliçesi düzenletmek önemlidir. İşte bu alanda devreye ürünlerinin zengin özellikleri ve alınan indirimlerle çeşitlilik yaratan garantilikasko.com sitesi girmektedir.

 Site bu amaca yönelik çözümlerini 30 farklı şirketten farklı farklı fiyatlar alarak birbirinden ayırarak size sunmakta bulmuştur.

 Bu sayede müşterilerini de memnun etmektedir. Diğer sitelerden çok farklı ve zengin ürünlere sahip olan garantilikasko.com sitesi sizin ekonomik durumunuzu da düşünerek en uygun kasko tekliflerine teminatlarda kısma yapmadan özel olarak sağlayabildiği indirimlerle ulaşmaktadır.

 Bunun için tek yapmanız gereken garantilikasko.com sitesini ziyaret ederek ürünleri incelemek fiyat tekliflerinizi gireceğiniz bilgiler doğrultusunda almaktır.

 Kasko Tekliflerinde Yer Alan Bilgiler

 Birçok araç sahibi kasko tekliflerinde yer alan bilgilere dikkat etmeyebilir. Oysaki düzenlenen ve size gönderilen kasko tekliflerinde incelediğiniz taktirde nelerin yer aldığını görebiliyorsunuz.

 Ruhsat bilgileri doğrultusunda aracınıza özel teklifler düzenlenir. Poliçede ilk başta dikkat etmeniz gereken aracın bedelini gösteren kasko değeridir. Sonrasında ise teklife eklenen ve yukarıda belirttiğimiz geniş kapsamlı poliçede yer alan teminat bilgilerdir.

 Geriye kalan teminatları belirleme ve düzenleme, teklifi geniş kapsamlı olan üründen hazırlama, indirimleri alma işlemleri garantilikasko.com sitesine aittir. Site bu olgulara dikkat ederek tekliflere ulaşmanızı sağlamaktadır. Tek yapmanız gereken siteden kasko teklifi al bölümüne yönlenme olacaktır.